Artem Letto
Imię: Artem
Nazwisko: Letto
Wiek: 18 lat
Głos: FNAF SISTER LOCATION GAMEPLAY RAP SONG "She Knows" | Rockit Gaming
Orientacja: Biseksualna
Partner: Nope.
Statek na którym mieszkałeś/łaś: Arkadia
Pozycja: Mechanik
Przynależność: Arkadii
Rodzina:
Matka- Fleur
Ojciec- nieznany
Charakter:   Widzisz go. Po prostu, przelotne spojrzenie. I już widać, że jest bardzo pewny siebie. Nie ma sytuacji, w której by tą pewność stracił. Nie jest typem "nie zrobię tego, bo ludzie patrzą ", tylko "zrobię to, ale czekaj aż będzie więcej ludzi". Bezpośredni z niego chłopak, który czasem zachowuje się jak dzieciak... No ale cóż poradzić? Zazwyczaj ludzie postrzegają go za tego, który zawsze bawi się najlepiej nie zważając na sytuację. Ale on po prostu potrafi cieszyć się nawet najmniejszymi rzeczami! Nie myśli co będzie jutro, tylko to co jest teraz. Niektórzy zazdroszczą mu tego optymizmu. W towarzystwie zachowuje się bardzo przyjaźnie, jednak tylko gdy sytuacja tego wymaga. Jeśli chodzi o nieznajomych, jest zdystansowany, a nawet małomówny i podejrzliwy. Zawsze pragnie dowiedzieć się jak najwięcej o danej osobie, ale nie jest wścibski. Wie, kiedy powinien odpuścić. On sam nigdy nie mówi tych najbardziej skrytych rzeczy, lub po prostu kłamie, mimo iż tego nie popiera. Nikomu nie ufa na tyle, by zwierzać się z najgorszych problemów. A jeśli już przy tym jesteśmy...Jest dobrym słuchaczem, który prawie zawsze ma dobrą radę w zanadrzu. Jeśli dogadasz się z nim na tyle, by się z nim zaprzyjaźnić, wiedz że będzie bardzo pomocny. Dla najbliższych zrobiłby wszystko! No, prawie...Jest wyrozumiały, oraz tolerancyjny. Ale, ale. Nie od razu wybacza, gdyż jest pamiętliwy. Taka sytuacja- jesteś jego przyjacielem/przyjaciółką, raz, 25 listopada 2006 roku coś powiedziałeś/aś złego, coś co na chwilę zepsuło waszą przyjaźń, on wybaczył po kilkunastu dniach i wszystko ok? HA! On będzie o tym pamiętał nawet jeśli było to kilkanaście lat temu. Łatwo jest stracić jego zaufanie, co jest pewnym minusem w jego życiu. Do nikogo nie potrafi się przywiązać tak jak do swojej rodziny. Chociaż nie...im też nie ufa w pełni.
Decyzje podejmuje starannie, ale i szybko. Szybko także reaguje na bodźce. chcesz go "zaatakować"? Będzie o tym wiedział zanim cokolwiek zrobisz.
Teraz ta ciemniejsza strona, która może ujawnić się w najmniej spodziewanym momencie. On jest trochę jak kobieta podczas okresu...Z takiego fajnego, miłego chłopaka potrafi stać się istnym złem, nie tylko za swoją sprawą, ale i swego "przyjaciela". Zdenerwujesz tego cierpliwą, opanowaną istotkę? Uciekaj gdzie pieprz rośnie. Ma swoje dni, chwile, gdzie potrafi stać się istną maszyną do zabijania. "Bez kija nie podchodź", to dobre określenie...W tedy to będzie chamski, wredny i sarkastyczny dupek, myślący tylko o tym, by kogoś zamordować z zimną krwią.
Poza tym- wszystkie złe emocje zachowuje dla siebie. Mówię tu o- smutku, zazdrości, przygnębieniu, rozpaczy itd. Jednak każdy musi dać czasem upust temu wszystkiemu. On robi to np. jeżdżąc po mieście jak wariat, lub po prostu płacząc w kącie pokoju. Taki z niego twardziel, więc on się oczywiście do tego nie przyzna!
Odważna z niego osoba, która nie boi się ryzyka. Oraz inteligentna, co nie zawsze widać... Potrafi być opiekuńczy, jak i rozsądny i odpowiedzialny. A jeśli mówi, że coś zrobi- to tak będzie.
Aparycja:  To co widać na pierwszy rzut oka to to, iż jest wysoki(190cm), oraz umięśniony. Zdarza mu się ćwiczyć, lecz nie jest to jego rutynowe zajęcie. Ma średniej długości brązową czuprynę, zazwyczaj ułożoną w nieładzie, lecz są wyjątki, kiedy starannie ją układa. Jego twarz zdobi bardzo delikatny, jednak widoczny zarost. Jego przenikliwy wzrok potrafi wręcz wywiercić w ciele głęboką dziurę przechodzącą na wylot. Jego tęczówki są... Ciekawego koloru. Mają barwę mlecznej czekolady. W uszach ma kolczyki... A raczej tunele. Posiada kilka tatuaży - jeden na szyi, drugi na plecach, trzeci na prawym ramieniu i jeden na lewym nadgarstku. A jeśli już o ciele mowa- ma dużo blizn, w głównej mierze kilka krótkich cięć na plecach i 3 na brzuchu, a także zadrapania na rękach. Oprócz tego, prawie zawsze na jego twarzy widnieje uśmiech, który jest, nie powiem, zaraźliwy. 
Historia/Wczesne życie: Zacznijmy od tego, jego ojciec był surowym człowiekiem, więc twardo wychowywał syna. Jednak po kilku latach zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach... Dla tego wychowywała go matka, która miała z nim problem...nie był typowym "aniołkiem". Potem dopuścił się kilku małych przestępstw, które nagle zrobiły się duże. Jednym z nich było włamanie się do jednego z głównych komputerów. Tak więc z resztą został przetransportowany na ziemię. Co tu więcej mówić?
Inne:
* Uzdolniony z niego "haker".
* Zna się bardzo dobrze na mechanice.
* Umie posługiwać się różnorakimi broniami.
* Jest dobry, jeśli chodzi o samoobronę
Kontakt: HW- LovePinto 
Mail- sky563198@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Theme by Violett